Vizitky a kalendáriky

Povedzte o nás priateľomShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0

Vizitky sú určite najjednoduchšou formou ako udržiavať kontakt s vašimi spokojnými alebo budúcimi zákazníkmi. Používa ich takmer každý a v podnikaní sú, dá sa povedať nevyhnutnosťou. Ponúkame vám tlač vizitiek vo fotokvalite na za najlepšie ceny.

Tlač vizitiek už od 7 Eur za 100 ks!

Zrejme to poznáte sami. Od niekoho dostanete, alebo niekde nájdete vizitku. Aj keď si to možno neuvedomujete, na základe výzoru celej vizitky podvedome získate názor na danú firmu, či človeka. Ak má niekto krikľavoružovú vizitku asi si ho nenajmete ako osobného strážcu. Platí to aj naopak, ak rozdávate nekvalitné vizitky, sami si tým odháňate potencionálnych zákazníkov.

Preto sa vždy snažíme pristupovať ku každému klientovi individuálne a pripraviť grafický návrh tak, aby na prvý pohľad zaujal. Verte, vaša dôveryhodnosť v očiach klienta, ktorý o vás inak veľa nevie, stúpne dvojnásobne.

Nakoľko pokladáme vizitky za jednu zo základných náležitostí vášho podnikania, prispôsobili sme tomu aj ceny. 100 kusov jednostranných vizitiek vám vytlačíme už od 7 € a 100 kusov obojstranných vizitiek už od 9,80 €, čo je asi polovičná cena od bežnej ceny väčšiny konkurencie.

Loading...
0
0% Complete


    0
    * Povinné